Právě se nacházíte: B-English Základní informace » Provozní informace

Provozní informace

  • Děti do naší mateřské školy přijímáme od 2 let.
  • Hlavní program dne začíná od 9,00 (od 7,00 do 9,00 aktivity záleží spíše na přání dětí, společně si hrajeme, kreslíme, skládáme puzzle,...).
  • Nástup Vašeho dítěte do školky je možný domluvit na určitou hodinu a domlouvá se při úvodní schůzce rodičů se zástupci školky.
  • Školné se hradí buď v hotovosti nebo převodem na účet, vždy na 1 kalendářní měsíc dopředu, při ukončení docházky dítěte je 2 měsíční výpovědní lhůta.

Otevírací doba

Po - Čt: 7:00 až 18:00

Pá: 7:00 až 16:30

  • Je možné domluvit hlídání dětí i po otevírací době školky.
  • Školka je otevřená celoročně, s výjimkou státních svátků a vánočních prázdnin.

První dny

Děti do školky potřebují: bačkorky, pohodlné oblečení do školky a na ven, pracovní plášť, zástěru, náhradní tričko, kalhoty, spodní prádlo a ponožky (zůstanou v boxíku), 2x pyžámko.

Kartáček, pastu a kelímek dostanou děti ve školce.

Při nástupu do školky rodiče přinesou seznam osob, které mohou děti ze školky vyzvedávat.

Bezpečnost ve školce

Největší prioritou naší školky je zajištění bezpečnosti dětí. Veškeré materiály, se kterými přijdou děti ve školce do styku, odpovídají zákonným normám o hygieně a bezpečnosti. Prostory splňují veškeré normy pro provoz předškolních zařízení a personál se pravidelně účastní kurzů první pomoci se zaměřením na děti předškolního věku. Nežádoucí vstup cizích osob do školky je vyloučen. Do budovy se dostane pouze oprávněná osoba. Děti si ve školce mohou vyzvedávat pouze jejich rodiče či opatrovníci nebo osoby předem určené. Jiným osobám dítě v žádném případě předáno nebude.

MY A RODIČE

Vy, jako rodiče, jste tím prvním a zároveň nejdůležitějším učitelem svého dítěte. Naši lektoři jsou ve výchově a vzdělávání vašich dětí Vašimi spolupracovníky, nicméně spolupracovníky sledujícími stejný cíl – šťastné a smysluplné dětství Vašich dětí.

Rodiče budou dvakrát ročně seznámeni s hodnocením individuálních pokroků dítěte v rozvoji obecných dovedností a učení. Jednou z našich priorit je úzká spolupráce s rodinou. Rodiče budou moci kdykoliv navštívit školku a zeptat se na své dítě, připojit se a účastnit se různých akcí. Ve školce probíhají pravidelná setkání s rodiči, různé akce a připravujeme i výlety pro rodiče s dětmi.

Základní škola B-English Jazyková škola B-English