777 032 098
info@b-english.CZ

Stravování

V naší školní kuchyni se denně snažíme připravovat dětem ty nejchutnější pokrmy z kvalitních surovin. Veškeré suroviny, ze kterých připravujeme svačiny a obědy jsou bez konzervačních látek a bez přidaného glutamátu.

Při svačinových bufetech mají děti na výběr ovoce i zeleninu – minimálně vždy tři druhy. Dále denně připravujeme čerstvé pomazánky, k dispozici je pečivo, cereálie, müsli a mléko. Každý den se snažíme bufet něčím obohatit, například šunkou, různými druhy tvrdých sýrů a podobně. Jednou týdně pečeme něco sladkého, třeba perník, piškotové řezy, makovec a další. Děti mají vždy možnost si svačinu zkombinovat podle své chuti.


Našim cílem v oblasti školního stravování je, aby se děti ve škole skutečně stravovaly. Proto je každý náš jídelní lístek sestavován s maximální pečlivostí. Máme neustále na paměti, že čerstvá a vyvážená strava má při každodenním stravování výrazný vliv na zdraví i pohodu každého jedince a přispívá k prožití plnohodnotného a smysluplného života. K obědu si žáci vybírají ze dvou jídel.


VARIANTACENA
Oběd (výběr ze dvou jídel) + pitný režim 45 Kč /den
Oběd (výběr ze dvou jídel) + dopolední svačina (formou bufetu) + pitný režim 60 Kč /den
Oběd (výběr ze dvou jídel) + dopolední svačina (formou bufetu) + odpolední svačina (dle jídelního lístku) + pitný režim 65 Kč/den

Kontakt:

Ilona Novotná - inovotna@b-english.cz