Právě se nacházíte: B-English Podpořte nás » Napsali o nás

Napsali o nás

Hodnocení na nejskolky.cz

Napsali o nás rodiče

Poděkování KačenkaPoděkování Kačenka

30.6.2016


Náš syn Mikuláš začal chodit do školky v čtyřech letech. Nešlo si nevšimnout, že již po pár týdnech ve školce je mnohem samostatnější, sebevědomější, s obrovskou chutí učit se nové věci. Netrvalo dlouho a začal po nás vyžadovat, abychom mu řekli jak se to či ono řekne anglicky. Neustále si pobrukuje anglické říkanky a básničky. Jinými slovy, angličtina ho začala zajímat sama od sebe, a nenásilně tak vplula do jeho života. Během roku Mikuláš udělal díky školce obrovský pokrok v pohybových dovednostech. Nejvíce ho zaujal golf, který je pravidelnou součástí dění ve školce. Dnes už pravidelně několikrát týdně trénuje v golfovém klubu.

Rádi bychom s manželkou poděkovali všem učitelkám, sportovním trenérům za jejich trpělivost, pozornost, obětavost při vedení našeho syna Mikuláše.

Ivana a Martin


Školka B-english je to nejlepší co jsme mohli pro naše děti vybrat. Děti tam chodí opravdu rády, jsou na nich vidět pokroky nejen s angličtinou. Vyhovuje nám individuální přístup ke každému dítěti, což oceňuji především u mladšího 2-letého syna. Líbí se nám různorodost činností, kterým se děti mohou ve školce věnovat a především přístup všech teachers k dětem. Je vidět, že svou práci dělají s láskou.

Vážně dobrá práce :-)

Kunovi


Ve školce B-English velmi oceňujeme, že se v ní anglicky neučí, ale mluví. Děti se naučí vnímat melodii cizího jazyka a začínají používat slovíčka, která jim pak přicházejí přirozeně. Oceňujeme, že ve školce je přítomna i rodilá mluvčí, u které děti ví, že česky se nedomluví a tím neztrácejí motivaci mluvit anglicky. Spolupráce B-English s rodiči je velmi dobrá. Rodiče mají k dispozici metodické plány, programy, rozvrhy akcí a výletů. Děti jsou pravidelně hodnoceny. Školka jezdí na zimní i letní "školku v přírodě", které se mohou zúčastnit i rodiče - což je velmi pozitivní.. Prostředí ve školce je přátelské a rodinné.Paní učitelky nás ráno vždy vítají a odpoledne se loučí s úsměvem. Oceňuji záměr zřídit první stupeň ZŠ v návaznosti na školku, protože tři roky ve školce utečou jako voda a možnost pokračování zvoleného vzdělávacího systému stejného zřizovatele je ideální. Úroveň péče, kvalita učitelů, služeb, nabídka kroužků, bezpečnost, strava apod. jsou na vysoké úrovni.

Soňa Kočmídová a Milan Jirásek


Výuku angličtiny s Bárou mohu jen doporučit, dcera (1,5 roku) se v hodině vždy aktivně zapojovala. Bára měla vždy vše pečlivě připravené, každou hodinu byl nějaký nový prvek. Ocenila bych střídání činností – motorika, fyzická aktivita, vlastní tvorba atd. Bára je na děti vždy trpělivá a přívětivá.

Míša Fejková


S angličtinou s Bárou jsme oba (já i můj 1,5 letý syn) velmi spokojeni. Hodiny jsou připravené, vedené zábavnou, poutavou a hlavně nenásilnou formou, tak aby i velmi malé děti byly schopni udržovat pozornost. Oceňuji hlavně interaktivní přístup Báry, činnosti v hodinách se střídají od her, skládaček, malování až po objevování smyslů. Syn se na hodiny s Bárou těší, zřejmě také díky její trpělivosti a laskavosti.

Renata Tomášková

Média o nás napsala

Kurýr píše o B-English

Kurýr píše o B-English


Mezi dětmi je rozhodně lépe, než na úřadech    Mezi dětmi je rozhodně lépe, než na úřadech


Sama ještě chodí do školy, a přitom už má vlastní školku Sama ještě chodí do školy,
a přitom už má vlastní školku
Nejlepší podnikatelka v kraji Nejlepší podnikatelka v kraji
Otázky pro Barboru Novotnou
Vysokoškolačka soutěžila s projektem školky Vysokoškolačka soutěžila s projektem školky
Rozjezdy 2011 - Ocenění za 1. místo v Středočeském kraji Rozjezdy 2011
Ocenění za 1. místo v Středočeském kraji
Baby's first english book Baby's first english book
1. anglicko-česká školka na Zličíně 1. anglicko-česká školka na Zličíně
1. anglicko-česká školka na Zličíně Soukromá základní škola najde útočiště v Králově Dvoře

Jazyková škola B-English Mateřská škola B-English