Právě se nacházíte: B-English Základní informace » Akreditace

Co je to vlastně AKREDITACE?

Soukromá Základní škola a Mateřská škola B-English s.r.o. je zařazena do Rejstříku škol a školských zařízení. To znamená, že je školou akreditovanou MŠMT. U soukromých Mateřských škol není akreditace povinností, u soukromých Základních škol povinností je.

Na ROZDÍL od Mateřské školy, Základní školu tedy nelze otevřít bez patřičné akreditace. Možná právě to bude odpovědí na otázku, proč je v ČR tolik "mateřských škol", chcete-li center, hlídacích agentur, a o tolik méně Soukromých Základních škol.

B-English Vám nabízí akreditovanou MŠ i ZŠ. B-English je zařazena do sítě škol na základě: Rozhodnutí vyhovět žádosti Soukromé Základní školy a Mateřské školy B-English s.r.o. ve věci zápisu Soukromé Základní školy a Mateřské školy B-English s.r.o. školy do rejstříku škol a školských zařízení s účinností od 1.9. 2013 (č.j. MSMT – 41643/2012-62). B-English je tedy školou akreditovanou, což např. znamená, že všechna námi vydaná vysvědčení mají stejnou validitu ve vztahu ke státu jako vysvědčení z kterékoli jiné školy v ČR.

Jazyková škola B-English Mateřská škola B-English