Sylvie Jančiová
ředitelka školy
janciova@b-english.cz
Barbora Novotná
zástupkyně ředitelky
novotna@b-english.cz
Martina Podhrazská
třídní učitelka 1. ročník
podhrazska@b-english.cz
Jana Lakomá
třídní učitelka 2. ročník
lakoma@b-english.cz
Lada Zajícová
třídní učitelka 3. ročník
zajicova@b-english.cz
Olga Zítková
třídní učitelka 4.A
zitkova@b-english.cz
Zuzana Šlajsová
třídní učitelka 4.B
slajsova@b-english.cz
Kateřina Bock
třídní učitelka 5. ročník
bock@b-english.cz
Darina Šebelová
třídní učitelka 6. ročník
sebelova@b-english.cz
Jakub Husa
třídní učitel 7. ročník
husa@b-english.cz
Blanka Ginterová
třídní učitelka 8. ročník
ginterova@b-english.cz
Anna Petráková
třídní učitelka 9. ročník
petrakova@b-english.cz
Eliška Binková
informatika, volnočasové aktivity
binkova@b-english.cz
Marcela Duffková
matematika, fyzika
duffkova@b-english.cz
Vincent Griffin
rodilý mluvčí
griffin@b-english.cz
Erika Thomayer-Kouble
anglický jazyk
thomayerova@b-english.cz
Kamila Vysoká
matematika, fyzika
vysoka@b-english.cz
Carl Warwick
výtvarná výchova, pracovní činnosti
warwick@b-english.cz
Hana Krseková
vedoucí školní družiny
krsekova@b-english.cz
Denisa Cejnarová
asistentka pedagoga
cejnarova@b-english.cz
Radka Papai
speciální pedagog
papai@b-english.cz
Tomáš Rippl
vychovatel ŠD
rippl@b-english.cz