V naší školní kuchyni se denně snažíme připravovat dětem ty nejchutnější pokrmy z kvalitních surovin. Veškeré suroviny, ze kterých připravujeme svačiny a obědy jsou bez konzervačních látek a bez přidaného glutamátu.

K obědu si žáci vybírají ze dvou jídel, samozřejmostí je zabezpečení pitného režimu po celý den.

Dětem nabízíme svačinové bufety 2x denně – dopoledne a odpoledne. Denně připravujeme čerstvé pomazánky, k dispozici je pečivo, cereálie, musli, mléko, různé druhy tvrdých sýrů, šunka. Děti mají na výběr ovoce i zeleninu. Jednou týdně pečeme něco sladkého – perník, piškotové řezy, makovec… Děti mají vždy možnost si svačinu zkombinovat podle své chuti.

Našim cílem v oblasti školního stravování je, aby děti ve škole dostávaly kvalitní a vyvážené jídlo. Proto je každý náš jídelní lístek sestavován s maximální pečlivostí. Máme neustále na paměti, že čerstvá a vyvážená strava má vliv nejenom na zdraví, ale i pohodu každého jedince.