Nabízíme široké spektrum zájmových aktivit, které dětem přinášejí nevšední zážitky, rozvíjejí dětskou osobnost v oblasti kreativní, dovednostní a hudební. Zájmové kroužky jsou vedeny lektory s bohatou zkušeností. Hodiny jsou rovnoměrně vyváženy podle potřeb dětí a během kroužků se nenudí ani minutu. V dětech posilujeme sociální inteligenci, která je v dnešní moderní společnosti značně uznávaná a potřebná. V odpoledních hodinách probíhají lekce Konverzace v AJ s rodilým mluvčím. V odpoledních hodinách probíhá English club, kde děti hrají  hry v angličtině, debatují o současných událostech, hrají divadlo v angličtině, společně čtou a rozvíjí anglický jazyk formou interaktivních her, písniček, říkadel apod.

Chemik
Zumba

Ajtýčko
Multimedální studio

Sportuj ve škole I.
Sportuj ve škole II.
Cheerleaders

Programování a robotika I.
Programování a robotika II.